חיתוך וצביעה בעץ- ציורי השנה החדשה יאנג ליאו צ'ינג

אומנות החיתוך וצביעה בעץ שנודע בשמו האומנותי :יאנג ליאו צ'ינג, נוצר במהלך שושלת המינג, בתקופת שלטונו של הקיסר צ'ונג ג'ן, והוא התפתחות נוספת ממסורות הציור של הסונג והיואן, עם השנים אומנות זו שאבה ממסורות כמו חיתוך בעץ והדפסה, אומנות תעשייתית, ודרמה ותיאטרון משושלת המינג.

ציורי יאנג ליאו צ'ינג משלבים הדפסה וצביעה ביד, ועושים שימוש בארבעה טכניקות שונות ליצירתן: ציור, חיתוך, הדפסה וצביעה. השילוב של טכניקות אלו יחד מאפשר לא רק שמירה על המסורת אלא גם פתיחה לאפיקים חדשים של הדפסה, ציור וקומפוזיציה.

אומנות זו משלבת את הקסם של חיתוך בעץ ואת הרגש של ציור במברשת, באופן כזה שמבדיל אותה מיצירות אחרות לשנה החדשה. עם היסטוריה של למעלה מארבעת אלפים שנה, אומנות ה-טיין ג'ין יאנג ליאו צ'ינג היא עדות היסטורית בעלת משמעות תרבותית חשובה, אומנות זו ידועה גם כ"אינציקלופדיה של אומנויות הפולקלור" וכ- "העילית של הדפסת חיתוכי עץ לשנה החדשה".

לכבוד השנה החדשה מרכז תרבות סין מזמין אתכם להתנסות באומנות נפלאה זו! הבאנו במיוחד מסין ערכות יצירה של יאנג ליאו צ'ינג שמתאימות לכל הגילאים. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ב-courses@ccctlv.org לתיאום איסוף של הערכה. ניתן לאסוף כמה ערכות במידה ויש יותר מאמן אחד בבית:)

לערכות היצירה מלווה סרטון הסבר כללי על ההיסטוריה ותהליך היצירה של ציורי יאנג ליאו צ'ינג, וסרטון הסבר נוסף ליצירת הציורים עצמם. מרכז תרבות סין מאחל לכם שנה חדשה וציור נעים!

*שימו לב לא ניתן לשלוח את הערכות, הערכות יתקבלו רק באיסוף עצמי ממרכז התרבות, בתיאום מראש, תודה.

 

543

527

להרשמה

שדה חובה
phone שדה חובה

קורסים נוספים