פסטיבל סירות הדרקון 2022

06/06/2022

פסטיבל סירות הדרקון 2022
מציג את מקורותיו המרובים של פסטיבל סירות הדרקון מההנצחה המהירה של Qu Yuan לידע על אסטרולוגיה ומונחים סולאריים

חלק 1. ריקוד
שירים שנאספו ברחבי הבירה – יום אחד כשאני לא רואה אותה.
זהו ריקוד קבוצתי לנשים בהשראת העשב הזוחל. הוא מתאר נער צעיר שנתקל בנערה צעירה בדרך כפרית עם שחר. הם מתאהבים זה בזה כאשר זרע הרומנטיקה משתרש בהכרח בלבם העליז.
המופע כולל מנגינה מהנה ותנועות ותנוחות חינניות, המופע מגלם במלואו את היופי של נשים סיניות בריקוד קלאסי.

חלק 2. ריקוד : נמרץ מתמיד, משתפר ללא הרף
Dragon in the Sky – "הסיור המופלא של פסטיבל סירות הדרקון 2022"
זהו ריקוד קבוצתי לגברים, בהתבסס על פעימות תופים כמרכיב המוזיקלי העיקרי, הריקוד משחזר את הטקס הטקסי של פסטיבל סירות הדרקון כדי להדגים את הגבריות והמרץ של גברים ומצייר תמונה של שלום והרמוניה בפסטיבל סירות הדרקון.

חלק3 שיר: לענה ירוקה
עם מנגינה אנרגטית וקצבית, השיר שר על עשב סיני מסורתי בנימה צעירה ועליזה.
על ידי הענקת רבדים ומשמעות למתוק ולחמוץ של חיי היומיום, השיר מושך את מיתרי הלב של הקהל בנרטיב מספרי וברגשות מחממי לב. החל בניחוח הלענה, השיר שוזר בחוכמה את האלמנטים של פסטיבל סירות הדרקון לתוך המרקם שלו, נותן כבוד לתרופות הצמחיות הסיניות המסורתיות ומתפלל לרווחת העם הסיני.

חלק 4 – אופרה של פקין: צומת דרכים
בדרמה הסינית, צומת הדרכים הוא אחד ממחזות הלחימה הקלאסיים ביותר של האופרת פקין עם מאפיינים אומנותיים בולטים. אמני האופרה של פקין ממנפים את המאפיינים התיאטרליים של אמנות הבמה הווירטואלית, ומציגים את זירת המאבק באמצעות תנועותיהם הזריזות. תוכנית משעשעת במיוחד זו, המתעלה מעל מחסומי השפה והנעימה השירה, מושכת את הקהל מבית ומחוץ לעולם האומנות הייחודי שלו.

חלק 5 – שיר: הר דינג'ון
השיר המקורי, שר אותו הזמר המפורסם טו הונגגאנג, שנכתב על ידי התמלילן הידוע צ'ן טאו, שיצירות המופת שלו כוללות את "פרידה מהפילגש שלי" ו"גמול את המדינה בנאמנות עליונה", וצ'יאן ליי, מלחין שהפיק מבול של יצירות מוזיקה כמו Big Fish ו-Lonely Warrior. השיר גם שואב השראה ממנגינת השירה הקלאסית של האופרה של פקין הר דינג'ון של בית הספר טאן.
התוכנית מציירת תמונה חיה של תקופת שלוש הממלכות ומפרגנת לנאמנות ולצדקנות, ומביאה את התגלמות הפטריוטיות לשלב הבא.

חלק 6 – שיחה חופשית: כמה רומנטיים הם העם הסיני
ביום זה ממש של פסטיבל סירות הדרקון, יי גונגזי (Yi Gongzi) מגיע לה'נאן וצולל לתוך העולם הפנימי של קו יואן (Ko Yuan) על פני חלל וזמן כשהוא מוקף בעשבי תיבול ריחניים ועצי תפוז. החל מהאנלוגיה בין עצי תפוז לאנושות, יי גונגזי וקו יואן(Yi Gongzi and Ko Yuan) "משוחחים" זה עם זה על השמיים, האדמה, האנשים, הדשא והעצים, האלוהויות, ואפילו היקום ברמה הרוחנית.

התוכנית יוצאת מהדגש השוטף על הפטריוטיות של קו, ופונה לחקור את ההתגלמות הרומנטית של האידיאל והאמת בעולמו הפנימי. לאחר מכן, יי גונגזי מגשר בין החוכמה של קו לבין ההשקפה הרומנטית של הסינים על העולם והטבע, במטרה לעורר אמפתיה קולקטיבית באמצעות נרטיבים היסטוריים ותרבותיים. התוכנית מיישמת אפקטים של AR ואת סגנון הסיפור של Yi Gongzi כדי לעזור לתקשר את האסתטיקה הרומנטית של העם הסיני.

חלק 7 – שיר: השיר של Qu Yuan
השיר המקורי הזה, בהשראת שיריו של Qu Yuan, נוצר על ידי הזמר הסיני הצעיר והפופולרי Cai Chengyu וכותבי שירים סיניים מהשורה הראשונה. השיר מסמל את ההנצחה של אנשים ל-Qu בפסטיבל ואת הכבוד שלהם לפטריוטיות העמוקה והבלתי פוסקת שלו ולרדיפה הבלתי מתפשרת שלו אחר האמת.

544

530

להרשמה

שדה חובה
phone שדה חובה

אירועים נוספים