סרט מיקרו דוקמנטרי: מסע במולדת של הפנדה

23/09/2021 זמין לצפייה ישירה

בעזרת הדרך הסיפורית חסרת הגבולות של תיירות בשילוב תרבות, מיקרו סרט דוקמנטרי: מסע התרבות המקומית הסינית, מתמקד בקסם הייחודי של התרבות והתיירות המקומית הסינית. במהלך פסטיבל אמצע הסתיו 2021, יוצג בפני הקהל הרחב הפרק הראשון- מסע במולדת של הפנדה.

מחוז סצ'ואן ממוקם בעורף סין ובעל נופי טבע, ביולוגיה ותרבות עשירים. לסצ'ואן יש את בית הגידול לפנדה הגדול והמקיף ביותר בעולם. הוא מקיף את האזורים אשר כוללים את צ'נגדו, נגאווה ויאן. יותר מ -75% מפנדות הענק הפראיות בעולם מתגוררות כאן. מחוז סצ'ואן הוא אחד ממוקדי המגוון הביולוגי הגדול בעולם.

נופי הטבע היפים באזור טיפחו את הציוויליזציה של סנקסינגדוי ו- ג'ינשה, שהם בני אותה תקופה כמו הציוויליזציה של המאיה. משם נחשפו ציוויליזציית הברונזה ואמנות הצורפים בקנה מידה שאין דומה לה, והן מוכתרות כ"גילוי הארכיאולוגי הגדול ביותר של המאה העשרים".

המונחים: "עבודה בקצב מהיר" ו-"חיים נוחים וחופשיים", משתלבים בהרמוניה באזור הגדול של באשו (סצ'ואן). שתיית תה, הנאה מסיר חם וחריף, ישיבה ושיחה עם חברים, ביקור בבתי החווה- הם הסמלים המאפיינים את את חייו של הסיצ'ואני.

בערב פסטיבל אמצע הסתיו המסורתי בסין, פנדות הענק אשר משמשות כשליחות בין סין לעולם, מעבירות ברכות של בריאות, שלום, אחדות ושלווה (An Yi) לכל רחבי העולם. צפו בפרק המלא:

מה מקורן של הפנדות?

 

544

530

להרשמה

שדה חובה
phone שדה חובה

אירועים נוספים