דרמת המחול הפואטי העכשווי- מחרוזת ריקודי טיאנפו

26/02/2021

המחול הפואטי העכשווי- מחרוזת ריקודי טיאנפו (אחוזת גן עדן), הוא מופע בוטיק שתוכנן היטב על ידי בית הספר לתרבות ואמנות בצ'נגדו המתמקד בהיסטוריה הארוכה, בתרבות העמוקה, במנהגים עממיים העתיקים. המחול מספר על העבר וההווה של טיאנפו ומדגים את רוח ההדרה והמודרניזציה, החוכמה העירונית של חדשנות ויצירה, כמו גם את השאיפה למצוינות ושלמות. דרמת מחול זו אוספת את כל הנקודות המייצגות של תרבות טיאנפו, כולל תרבות השו העתיקה המפוארת, הפנדות הענקיות, והנוף היפהפה של הואאנחואקסי. כדרמת מחול פואטית עכשווית, האלמנטים המייצגים של תרבות טיאנפו מוצגים באמצעות ריקודים אסתטיים מודרניים, המאפשרים לקהל לחוות את הקסם של תרבות טיאנפו ביסודיות.

המחול הפואטי העכשווי, לוקח את הריקוד כדפוס הביטוי העיקרי, ומוביל את הקהל לחוות את סיפורו של צ'נגדו משושלת שו העתיקה ועד ימינו במהלך אלפי שנים של זמן ומרחב. המחול מציג לקהל את האלמנטים התרבותיים הייחודיים של צ'נגדו, כמו ציפורי תגי הזהב, פסלוני הראפ, 24 מייצגי המוזיקה, הפנדה הענקית, בובת הצללים ורקמת השו. באמצעות המחול והאסתטיקה המודרנית, הקהל ירגיש הן את העמוקות של תרבות טיאנפו והן את האושר של אנשי צ'נגדו המודרניים.

מחרוזת ריקודי טיאנפו בעלת שני חלקים המספרים את העבר וההווה של טיאנפו צ'נגדו. החלק הראשון מתמקד בהיסטוריה העתיקה, בתרבות העשירה ובמנהגים העממיים של צ'נגדו. ואילו החלק השני מתרכז ברוח ההדרה בשילוב המודרניזציה, והחוכמה האורבנית של חדשנות ויצירה. המופע כולו מחולק לעשרה פרקים. במופע זה הקהל ייפגש עם סדרה של אלמנטים תרבותיים של צ'נגדו, כמו בובות צללים תלת ממדיות, פסלונים רצים, 24 רקדנים, אקרובטיקה של פנדות, בתי תה של צ'נגדו, רקמת שו ועוד. בין האלמנטים התרבותיים החיים, צ'נגדו התוססת מוצגת בשילוב עם התרבות המסורתית.

 

544

530

להרשמה

שדה חובה
phone שדה חובה

אירועים נוספים